EN RU

Mimopracovní aktivity

Euro SITEX s.r.o.

Pravidelné akce

Společnost Euro SITEX s.r.o. každoročně pořádá setkání s dceřinnými společnostmi, při kterých kromě školení, jednání a společenských aktivit najdeme čas i na sportovní zápolení. Každý rok také pořádáme podzimní volejbalový turnaj pro sportovní nadšence ze spřátelených firem, jehož prestiž neustále stoupá. Nemalé zásluhy na tomto úspěchu mají i následné kulturně-společenské aktivity. Vysoké oblibě se také těší každoroční tenisový turnaj, který je součástí proslulého „Stone Grand Slam“.

Euro SITEX s.r.o.

Sponzoring

Protože považujeme sport za důležitou součást života, snažíme se podpořit některé sportovce a sportovní akce. Zaměřujeme se zejména na aktivity a sportování dětí a mládeže, finančně také pomáháme např. posádce Sidecarcross Teamu Tomáš Čermák a Ondřej Čermák. Rozsáhlý je také náš program charitativní pomoci zaměřený na děti a tělesně postižené.

 

mimopracovniAtivity03.jpg

Volný čas

I volný čas pracovníci Euro SITEX pravidelně využívají k různým společným aktivitám. Poznáváme se v situacích, které se v kancelářích nestávají. Příležitostně vyrážíme společně na hory nebo pořádáme turistické výlety do přírody. Každoročně také jezdíme na vodu. Sjíždění horního toku Vltavy organizujeme společně s našimi přáteli z firmy Kámen a Písek z Českého Krumlova. Teambuilding je nedílnou součástí našeho firemního života.

volejbal Euro Sitex mal.jpg

Volejbal Euro Sitex

V roce 2013 se Euro SITEX s.r.o. stal generálním sponzorem příbramského volejbalového klubu, který pod názvem „Euro SITEX Příbram“ bojuje o nejvyšší příčky české Extraligy.

 

Společnost:

» Historie Euro SITEX s.r.o. » Profil společnosti » Mimopracovní aktivity

Kontakty:

» Obecné » Lidé ve firmě » Zastoupení ve světě

Adresa:

» Euro SITEX s.r.o. , K Podlesí 630, 261 01 Příbram VI, Česká republika