O společnosti >> Mimopracovní aktivity : Euro SITEX, s.r.o. - Pletivo, sítě proti hmyzu, děrovaný plech, ocelové rošty

Mimopracovní aktivity

Pravidelné akce

Společnost Euro SITEX s.r.o. každoročně pořádá setkání s dceřinnými společnostmi, při kterých kromě školení, jednání a společenských aktivit najdeme čas i na sportovní zápolení. Každý rok také pořádáme podzimní volejbalový turnaj pro sportovní nadšence ze spřátelených firem, jehož prestiž neustále stoupá. Nemalé zásluhy na tomto úspěchu mají i následné kulturně-společenské aktivity. Vysoké oblibě se také těší každoroční tenisový turnaj, který je součástí proslulého „Stone Grand Slam“.


Sponzoring

Protože považujeme sport za důležitou součást života, snažíme se podpořit některé sportovce a sportovní akce. Zaměřujeme se zejména na aktivity a sportování dětí a mládeže, finančně také pomáháme např. posádce Sidecarcross Teamu Tomáš Čermák a Ondřej Čermák. Rozsáhlý je také náš program charitativní pomoci zaměřený na děti a tělesně postižené.


Volný čas

I volný čas pracovníci Euro SITEX pravidelně využívají k různým společným aktivitám. Poznáváme se v situacích, které se v kancelářích nestávají. Příležitostně vyrážíme společně na hory nebo pořádáme turistické výlety do přírody. Každoročně také jezdíme na vodu. Sjíždění horního toku Vltavy organizujeme společně s našimi přáteli z firmy Kámen a Písek z Českého Krumlova. Teambuilding je nedílnou součástí našeho firemního života.


Volejbal Euro Sitex

V roce 2013 se Euro SITEX s.r.o. stal generálním sponzorem příbramského volejbalového klubu, který pod názvem „Euro SITEX Příbram“ bojuje o nejvyšší příčky české Extraligy.

© Copyright 2024 Euro SITEX | Cookies
Design and Programing: Reklalink s.r.o.