O společnosti >> Profil společnosti : Euro SITEX, s.r.o. - Pletivo, sítě proti hmyzu, děrovaný plech, ocelové rošty

Profil společnosti

Euro SITEX s.r.o. je moderní, dynamická společnost vybudovaná na základě tradice, zkušeností a odborné specializace svých tuzemských i zahraničních společníků a partnerů. Díky těmto zdrojům disponuje firma specialisty, kteří tvoří ve svém oboru absolutní špičku. Společnost působí na trhu dvacet let a je největším českým dodavatelem průmyslových sít. Intenzivně také působí na trhu s technickými tkaninami, perforovanými materiály, drátěnými dopravními pásy a filtry.

Kvalitou svých výrobků a vysokou úrovní poradenských služeb se společnost Euro SITEX s.r.o. prosadila nejen na českém ale i na evropském trhu. V současné době působí prostřednictvím svých obchodních zastoupení a dceřiných společností na Slovensku, v Litvě, Rusku, Estonsku, Lotyšsku, Polsku, Rumunsku, Bulharsku, Bosně, Srbsku, Bělorusku , Slovinsku, Chorvatsku, Makedonii, Ukrajině, v Moldávii a nově také v Kazachstánu.


Hlavním cílem společnosti Euro SITEX s.r.o. je poskytovat v maximální míře poradenský servis a podporu všem svým zákazníkům. Základ této činnosti leží především v těžebním průmyslu, ve výrobě stavebních materiálů, stavebnictví samotném a architektuře, v potravinářském průmyslu, ve sklářství, strojírenství a metalurgii.

Snahou společnosti Euro SITEX s.r.o. je dokumentování veškerých firemních procesů ovlivňujících jakost produktů a kvalitu služeb a proto se v roce 2001 stala držitelem certifikátu systému jakosti ČSN EN ISO 9002, který vydal Český lodní a průmyslový registr v Praze. Certifikovaný systém jakosti se vztahuje na dodávky veškerých výrobků a na poradenský servis. V roce 2002 byla certifikace rozšířena na normu ČSN EN ISO 9001:2001.

Společnost Euro SITEX s.r.o. tedy neznamená jen tradici a silné postavení na českém a evropském trhu, ale je především zárukou kvality, spolehlivosti a důvěryhodnosti. Společnost Euro SITEX s.r.o. je připravena uspokojit nejrůznější individuální požadavky svých zákazníků.


© Copyright 2024 Euro SITEX | Cookies
Design and Programing: Reklalink s.r.o.