Laboratorní program Laboratorní stroje

Laboratorní síta a stroje a v omezené míře i laboratorní příslušenství


Popis

Stroje pro laboratorní analytické třídění (prosévačky) slouží k automatickému třídění sypkých materiálů na jednotlivé frakce. Umožňují ve velmi krátké době získat regulérní výsledky analýzy. Při třídícím procesu je simulováno ruční prosévání jako základ celé techniky separace. Laboratorní stroje HAVER vytvářejí trojrozměrný prosévací pohyb, tříděný materiál rozvrstvují po celé ploše síta. U materiálů, které se hůře prosévají, lze naprogramovat přerušení prosévacího procesu, čímž dochází k zintenzivnění prosévání. To celý proces značně urychluje.
Analytické prosévačky HAVER s elektromagnetickým pohonem EML digital plus nemají žádné otáčivé díly, jsou velmi robustní, nevyžadují pravidelnou údržbu, jsou minimálně hlučné. Mají mnohostranné využití. Dvojitý pružinový systém a použití litinových dílů ční konstrukci masivní a odolnou. Na pevné části analytické prosévačky a její podstavec se nepřenášejí žádné nežádoucí vibrace.
Analytické prosévačky HAVER UWL 400 mají nejlepší předpoklady pro efektivní a bezchybné třídění především u hrubozrnných materiálů. Jsou schopné zpracovat vzorky až do 20 kg.
Laboratorní stroje RoTap TYLER jsou oblíbené zejména při třídění podle norem FEPA. Jsou vybaveny příklepovým ramenem.© Copyright 2020 Euro SITEX
Design and Programing: Reklalink s.r.o.