Drátěné síto - hrubé Příslušenství a montáž

Doplňky, bez kterých se neobejdete.


Popis

Základem správné instalace každého síta je jeho důkladné upevnění do třídiče. Pro tyto účely nabízíme spolu se síty i doplňky, jež napomáhají tento požadavek zabezpečit.

 

Napínací lišty

Slouží k upnutí příčně napínaných sít do třídiče. Používají se pro všechny druhy drátěných sít, polyuretanových a gumových sít, případně sít Elastic, která jsou opatřena falcem typu A. Napínací lišty se dodávají v různých délkách (do 1500 mm), v provedení s otvory pro napínací šrouby nebo bez nich.

 

Ochranné profily

Slouží k podložení napínaných či upínaných sít v místě kontaktu s ocelovými podpěrnými nosníky třídiče a eliminují vibraci síta v třídiči – čímž se prodlužuje jeho životnost – a současně tím i chrání samotné nosníky proti nežádoucí abrazi. Profily jsou vyrobeny z pryže, případně z polyuretanu. V nabídce jsou dále profily sloužící k překrytí prostoru mezi hranou síta a stěnou třídiče - tzv. „křidélko“ – jež zabraňuje materiálu propadávat mimo sítovou plochu.

 

Sprchovací trysky

Jsou nezbytným vybavením třídiče při mokrém třídění materiálů. Jsou vyrobeny z polyuretanu se třemi velikostmi otvorů: průměr 4, 7 a 9 mm. Umožňují optimálně rozprostřít vodu přiváděnou na sítovou plochu třídiče. Správnou instalací lze výrazně zvýšit kvalitu a efektivitu třídění.© Copyright 2020 Euro SITEX
Design and Programing: Reklalink s.r.o.