Produkty >> Drátěné síto - jemné (drát do 1,4 mm) >> Třídící síta v rámech : Euro SITEX, s.r.o. - Pletivo, sítě proti hmyzu, děrovaný plech, ocelové rošty

Drátěné síto - jemné Třídící síta v rámech

Jemné drátěné síto slouží na třídění sypkých materiálů a filtrace ve sklářském, chemickém a potravinářském průmyslu


Popis

Třídění jemných sypkých materiálů, příp. i jejich filtrace; zejména v průmyslu stavebních hmot a materiálů, v keramickém a potravinářském průmyslu.

Materiál

Rámy třídícího síta i jemné drátěné síto jsou z nerezového materiálu, viz tabulka materiálů v sekci ke stažení
 

Popis

Technologie napínání sít spočívá v napínání drátěného síta ve všech čtyřech směrech. Hodnota tahu je měřena v každém směru momentovým předpětím a díky tomu, lze zajistit stejný napínací moment u všech sít. Následně je třídící síto upevněno v třídiči, a díky upnutí v rámu síta, není potřeba se vlastním vypnutím síta již zaobírat.
 

Tvary a provedení rámů

Rámy vyrábíme kruhové, obdélníkové, čtvercové, trojúhelníkové příp. jiné dle požadavku zákazníka. Dodáváme třídící síta v nových rámech, ovšem provádíme také repase sít starých. Jemná drátěná síta na rámy je možné lepit nebo letovat. Na přání zákazníka je možné třídící síta v rámech dodat s nejrůznějšími doplňky (např. výpusti, těsnící gumy, čištění apod.).
 

Rozměry

Třídící síta v rámech - kruhová dodáváme v průměrech od 300 do 2650 mm. Tento maximální rozměr není možné překročit ani u jiných tvarů (např. obdélníkové, čtvercové, trojúhelníkové třídící síto).
 

Dodací termín

Na zakázku.


Přiložené soubory


Kontaktujte nás
Pavel Kopička
vedoucí oddělení
mob.: +420 603 479 289
tel.: +420 318 494 106
e-mail: kopicka@eurositex.cz

 

Ladislav Vimmer
manager prodeje
mob.: +420 602 309 920
tel.: +420 318 494 138
e-mail: vimmer@eurositex.cz

 

© Copyright 2024 Euro SITEX | Cookies
Design and Programing: Reklalink s.r.o.